216 відгуків
+380 (93) 361-37-31
+380 (95) 445-06-53
Інтернет-універмаг "На веранді"

Інкубатори побутові

Побутовий інкубатор для яєць - незамінна річ у кожному господарстві. Розведення свійської птиці стає все більш популярним серед домашніх і малих фермерських господарств. Це вигідно! Для розведення птиці Вам знадобиться побутовий інкубатор.
Інкубатори бувають різні, щоб не помилитися з вибором, розглянемо основні їх різновиди.
Інкубатор побутовий з ручним переворотом яєць - найбільш дешевий за ціною побутовий інкубатор, який можна купити. Ручний переворот означає, що Вам доведеться кожного разу відкривати кришку інкубатора і перевертати яйця вручну. Для зручності яйця маркують з одного боку фломастером, щоб знати точно, що всі яйця лежать на потрібному боці.
(напівавтоматичний переворот) Інкубатор побутовий з механічним переворотом - більш зручні моделі інкубаторів. Для того, щоб перевернути яйця, кришку відкривати не потрібно, Ви просто тягнути за шнурок або ручку зовні інкубатора, механізм перевороту наводиться рух і яйця всередині перевертається.
Інкубатори побутові з автоматичним переворотом або інкубатори-автомати - найбільш зручні інкубатори з усіх. Ви просто робите закладку і все. Автоматичний механізм переверне яйця, коли це буде необхідно. Деякі автоматичні інкубатори можуть харчуватися від мережі 12В, точніше від автомобільного акумулятора, це дуже до речі, якщо у Вас часто відключають світло.
Деякі думають, як зробити інкубатор для яєць своїми руками? Відразу скажемо - не варто. Зараз побутові інкубатори стають доступнішими і краще купити якісний заводський інкубатор недорого і не втрачати цілий виводок з-за дрібних несправностей саморобного інкубатора.
Телефонуйте з будь-яких питань - просто проконсультуватися або купити побутовий інкубатор для дому, ми з радістю Вам допоможемо!
Телефони: 095-445-06-53 або 068-960-03-81

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner